Stowarzyszenie Wspierania  Aktywności Społecznej STELLA

Powiat chełmski - SUPER BABY 2014 i SUPER GOSPODYNI

Już 6 września rozstrzygnięcie plebiscytu SUPER BABY 2014 (kategoria zespołowa) i Energii Kobiecej „Kresowe smaki i talenty”, który organizowany jest z myślą o promocji lokalnych potraw oraz kół gospodyń wiejskich, stowarzyszeń i zespołów.

Impreza rozpocznie się w samo południe. W programie mnóstwo atrakcji: kiermasze regionalnych potraw i produktów oraz liczne konkursy z nagrodami dla gospodyń m.in. na nalewki, dania mięsne, rybne, jarskie, sałatki oraz ciasta. Komisja konkursowa oceni ponadto „babskie talenty” oraz wybierze najpiękniejsze stoisko.

Do plebiscytu w kategorii indywidualnej zgłosiła się między innymi Pani Elżbieta Toporowska uczestniczka projektu„Sieć wsparcia partycypacji kobiet na terenach wiejskich”, a do kategorii zespołowej Koła Gospodyń Wiejskich do których należą Panie biorące udział w w/w projekcie są to m.in.: KGW Ryzykantki (Ruda Huta), KGW w Białopolu, KGW Dubienka, Babskie Spotkania w Wierzbicy, KGW i Zespół Wokalno-Taneczny Metamorfoza w Białopolu oraz Ale Babki z Dorohuska.Trzymamy mocno kciuki i zapraszamy do głosowania na nasze aktywne kobietki. Powodzenia.

fio 200x

konwent fundacja_cmyk

 

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour